۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
  • پل بتوني
  • تخليه محمولات از كشتي به قطار واقع در بندرشهيد رجايي
  • پیام مقام معظم رهبری
  • راه آهن هرمزگان
  • من هم در هوای گرم ماسک میزنم
اخبار و اطلاعیه ها ادامه...
دیدار با ناظر گمرکات استان هرمزگان  و مدیرکل گمرک شهید رجایی، اداره کل راه آهن هرمزگان 1399/11/08
دیدار با ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیرکل گمرک شهید رجایی، اداره کل راه آهن هرمزگان
دیدار مدیرکل راه آهن هرمزگان با ناظر گمرکات استان هرمزگان، و مدیرکل گمرک شهیدرجایی، بمناسبت ششم بهمن،روز جهانی گمرک،در این نشست محمدرضا چنگانی مدیرکل راه آهن با اهداء لوح این روز را به آقای ابوالفضل اکبر پور ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیر کل گمرک شهید رجایی و کلیه پرسنل پر تلاش و سخت کوش گمرک استان هرمزگان تبریک گفت.
بازدید دادستان شهرستان بندر عباس از اداره کل راه آهن هرمزگان 1399/10/25
بازدید دادستان شهرستان بندر عباس از اداره کل راه آهن هرمزگان
: جلسه ای مشترک با حضور دادستان محترم بندرعباس، مدیرکل راه آهن، رییس پلیس راه آهن هرمزگان،معاون فنی و زیر بنایی،رییس گروه مسافری و واحد حقوقی با موضوع اهمیت نقش راه آهن در استان هرمزگان در این اداره کل برگزار گردید. در این جلسه محمدرضا چنگانی مدیرکل راه آهن هرمزگان ضمن تشریح عملکرد، نقش ایمنی در امر تردد قطارهای باری و مسافری را یکی از مهمترین الویت راه آهن دانست و همچنین ایشان از برخورد قاطع دادستان محترم و همکاران با مجرمین و سارقان تشکر و قدردانی نمودند. در ادامه دادستان بندرعباس با اشاره به ارتباط مستقیم حفظ ایمنی خطوط ریلی و امنیت و سلامت جان مسافرین قطار بیان داشت سیستم قضایی با قاطعیت و بدون مماشات با سارقین ریلی برخود می نماید و پرونده های مربوطه به طور خاص در سیکل رسیدگی قرار می گیرد. رعایت قوانین حریم ریلی شهروندان در اجرای ساخت و ساز ،جلوگیری از ایجاد گذرگاه های غیر مجاز و برخورد با متخلفین از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. در پایان جلسه دادستان محترم بندر عباس به همراه مدیرکل راه آهن هرمزگان از سالن مسافری و پروژه های در دست اجرای ایستگاه راه آهن بندرعباس بازدید نمودند.
اهدای خون کارکنان در سالگر شهید حاج قاسم سلیمانی ،اداره کل راه آهن هرمزگان 1399/10/20
اهدای خون کارکنان در سالگر شهید حاج قاسم سلیمانی ،اداره کل راه آهن هرمزگان
: در اولین سالروز سپهبد شهید حاج قاسم سلیمان سردار دلها،کارکنان اداره کل راه آهن هرمزگان در اقدامی خدا پسندانه، با حضور در محل استقرار اکیپ سیار خون گیری سازمان انتقال خون استان هرمزگان، در سالن مسافری ایستگاه راه آهن بندرعباس خون خود را به افراد نیازمند اهداء نمودند.
جلسه پدافند غیر عامل ،اداره کل راه آهن هرمزگان 1399/10/20
جلسه پدافند غیر عامل ،اداره کل راه آهن هرمزگان
: جلسه پدافندغیر عامل با موضوع راه های پیشگیرانه و ارائه راهکارهای مناسب در حوزه کاری،با حضور مدیرکل راه آهن،رییس پلیس راه آهن هرمزگان،روسای ادارات و گروه ها و کارشناسان در سالن اجتماعات اداره کل راه آهن هرمزگان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید
مصاحبه مدیرکل راه آهن هرمزگان 1399/10/20
مصاحبه مدیرکل راه آهن هرمزگان
مصاحبه مدیرکل راه آهن هرمزگان با مرکز صدا و سیمای خلیج فارس در زمینه عملکرد تخلیه و بارگیری در بندر شهید رجایی
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal